Wycieczka Krajowa

ZWIEDZANIE, ZABAWA, ODPOCZYNEK


Dolny Śląsk – Zamek Czocha, Sucha, Piechowice, Skalne Miasto w Czechach
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd o godzinie. Przejazd w kierunku miejscowości Sucha gdzie znajduje się jeden z najbardziej znanych zamków na Dolnym Śląsku – Zamek Czocha. Zwiedzanie zamku, czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Dalej przejazd w kierunku Szklarskiej Poręby najbardziej cenionej stacji klimatycznej Dolnego Śląska położonej na wysokości 440-886 metrów n.p.m. o walorach klimatycznych alpejskich stacji położonych na wysokości 2000 metrów n.p.m. Przyjazd do hotelu/pensjonatu, zakwaterowanie, czas wolny na spacer po uzdrowisku. Uroczysta kolacja z oprawą muzyczną D.J. Nocleg.

Dzień II

Śniadanie, wyjazd w kierunku Piechowic gdzie zwiedzimy hutę szkła Julia. Jest to jedna z nielicznych hut produkująca słynne kryształy wysyłane na rynki całego świata (na Dwór Królowej Brytyjskiej, Króla Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, najbardziej luksusowych hoteli) Zapoznamy się z całym procesem produkcji. Na miejscu znajduje się także sklep firmowy w którym można dokonać zakupów. Powracając do Szklarskiej Poręby zatrzymamy się na zwiedzanie Wodospadu Szklarki. Jest to drugi pod względem wysokości wodospad Karkonoszy 13.5 metra. Po relaksującym spacerze przez teren Karkonoskiego Parku Narodowego (około 20min w jedną stronę) czas wolny na podziwianie pięknych widoków , pamiątkowe zdjęcia. Powrót do hotelu. Czas wolny na spacer po uzdrowisku. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień III

Śniadanie i wyjazd do Skalnego Miasta w Czechach, które jest największą grupą skalną, gdzie obejrzeć można ciekawe formy skalne przypominające wieże, zwierzęta, ludzi, bryły architektoniczne. Pobyt w Skalnym Mieście to wędrówka po bajkowym świecie fantastycznych form skalnych, wśród piaskowcowych wież, ścian i tworów o oryginalnych kształtach. Są to m.in. Starosta i Starościna, Głowa Cukru, Bliźnięta w Beciku i wiele innych. Zobaczymy tu również Mały i Wielki Wodospad oraz śródskalne Adrspaskie Jezirko. Spacer-zwiedzanie oraz przejażdżka łodzią po jeziorku. Przerwa na kawę, herbatę lub kufel piwa w czeskiej kafejce (we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • 2 noclegi w pok. 2-,3- z łazienką oraz TV,
  • 2 x śniadanie,
  • 2 x obiadokolacja w tym jedna wesoła z oprawą muzyczną D.J,
  • 1 x ciepły posiłek,
  • opieka pilota na całej trasie,
  • bilety wstępu do Zamku Czocha, huty szkła Julia, Skalnego Miasta oraz przejażdżka łodzią po jeziorze,
  • ubezpieczenie Signal Iduna KL, NNW,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze
*Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.