Wycieczka Krajowa

WIELKANOC W GÓRACH BYSTRZYCA KŁODZKA


wkrótce
Program wycieczki

Pobyt

Bystrzyca Kłodzka to jedno z niewielu miast, które zachowały średniowieczny pierścień murów obronnych z 1319 roku wraz zabudowanymi do nich basztami i bramami. Znajduje się tutaj słynne Muzeum Filumenistyczne z kolekcją etykiet zapałczanych, zapałek, zapalniczek. Hotel ABIS to przytulny obiekt położony w zabytkowym miasteczku Bystrzyca Kłodzka, w pięknym otoczeniu znanych uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej. W hotelu znajduje się elegancka restauracja, drink-bar, letni taras z ogródkiem piwnym, pokój zabaw dla dzieci. Przy hotelu znajduje się rozległy teren rekreacyjny, miejsce na grilla, boisko do siatkówki oraz bezpłatny parking dozorowany. To właśnie tu zapraszamy Państwa spędzić Święta Wielkanocne napawając się pięknymi widokami i wspaniałym klimatem.

4 dni/3 noclegi z wyżywieniem 2x dziennie, w tym świąteczne śniadanie z bufetem słodko-owocowym, świąteczny obiad, wielkanocne ognisko z pieczenie kiełbasek, 20 % rabat na masaże w hotelu.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • 4 dni/3 noclegi z wyżywieniem 2x dziennie
CENA: DO UZGODNIENIA / INFO w BIURZE
*kolejność zwiedzania może ulec zmianie.