Wycieczka Krajowa

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ


Pałac Kultury i Nauki, Rynek Starego Miasta i Barbakan, Krakowskie Przedmieście, Nowe Miasto, Katedra św. Jana i Zamek Królewski na Placu Zamkowym
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka oraz wyjazd w kierunku Warszawy. Pierwsze spotkanie z miastem - panorama miasta z okien autobusu oraz spacer-zwiedzanie z przewodnikiem z zewnątrz m.in. Pałac Kultury i Nauki , Rynek Starego Miasta i Barbakan, Krakowskie Przedmieście, Nowe Miasto, Katedra św. Jana i Zamek Królewski na Placu Zamkowym, siedziba monarchów od 1596 do 1795 roku, kolumna Zygmunta III Wazy – pierwszy świecki pomnik w Polsce., Teatr Wielki z ciekawą Kwadrygą Apollina na frontonie, przejście Traktem Królewskim do kościoła św. Krzyża, w którym znajduje się urna z sercem Chopina. Dalej zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego z przewodnikiem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wesoła kolacja z oprawą muzyczną D.J. Nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Łazienki Królewskie – najpiękniejszy Park Warszawy oraz pałac na Wodzie – letnia rezydencja ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stara Pomarańczarnia, Pałac Belwederski, Amfiteatr, spacer po Łazienkach Królewskich do najsłynniejszego pomnika Fryderyka Chopina. Dalej przejazd do Centrum Opatrzności Bożej, zwiedzanie Panteonu Wielkich Polaków, skąd udamy się do Wilanowa. Następnie przejedziemy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Obiadokolacja, czas wolny. Nocleg.

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na zwiedzanie Stadionu Narodowego. Następnie udamy się do centrum, wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Po pełnym wrażeń pobycie na 30-m piętrze na wysokości 114m, ciepły posiłek a następnie czas wolny na pamiątkowe zdjęcia, oraz zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • Komfortowy autokar z klimatyzacją, DVD, WC, barek,
  • 2 noclegi w pok.2, 3-os. z łazienkami,
  • 2 śniadania,
  • 2 obiadokolacje w tym jedna uroczysta z oprawą muzyczną D.J.,
  • ciepły posiłek,
  • opieka pilota na całej trasie,
  • przewodnik lokalny,
  • ubezpieczenie NNW,
  • system nagłośnienia dla grupy TOUR-GUIDE,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.