Wycieczka Zagraniczna

Skalne Miasto


CZECHY – Kudowa Zdrój
wkrótce
Program wycieczki

I dzień

Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Skalnego Miasta w Czechach. Teplicko – Adršpaskie Skalne Miasto jest największą grupą skalną, gdzie obejrzeć można ciekawe formy skalne przypominające wieże, zwierzęta, ludzi, bryły architektoniczne. Pobyt w Skalnym Mieście to wędrówka po bajkowym świecie fantastycznych form skalnych, wśród piaskowcowych wież, ścian i tworów o oryginalnych kształtach. Są to m.in. Starosta i Starościna, Głowa Cukru, Bliźnięta w Beciku i wiele innych. Zobaczyć tu również można Mały i Wielki Wodospad oraz śródskalne Adrspasskie Jezirko. Zwiedzanie oraz przejażdżka łodzią po jeziorku. Przerwa na kawę lub herbatę w czeskiej kafejce (we własnym zakresie). Przejazd do Kudowy Zdrój, po drodze postój przy CH w miasteczku Nachod oraz zakupy. Przyjazd do Kudowy Zdrój. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

II dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Kudowy Zdrój – m.in. park zdrojowy, pijalnia wód, muszla koncertowa, rynek z kamieniczkami, most kamienny z barokowymi figurami. Przejazd do Barda, zwiedzanie kościoła parafialnego z romańską figurką Madonny z XII w., dalej przejazd do Ząbkowic Śląskich, gdzie zwiedzimy miasto – zobaczymy m.in. kościół parafialny św. Anny z XVI w., Krzywą Wieżę z XV w. (panorama miasta), usłyszymy historię „ śladami dr. Frankensteina”.

Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • transport
  • 1 nocleg w pokojach 2-os. z łazienką
  • śniadanie
  • obiadokolacja
  • obsługę pilota
  • ubezpieczenie NNW
CENA: info w biurze
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.