Wycieczka Zagraniczna

Podróż do Lwowa


SENTYMENTALNA PODRÓŻ DO LWOWA ORAZ SPEKTAKT W OPERZE LWOWSKIEJ
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd. Przejazd w kierunku Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, po drodze krótkie postoje sanitarne. Przekroczenie granicy w Medyce. Przyjazd do Lwowa.

Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Zwiedzanie LWOWA z przewodnikiem: Rynek z Kamienicą Królewską i Czarną, Katedra ormiańska, kaplica Boimów; kościoły: dominikanów, jezuitów, bernardynów; Cerkiew Wołoska, grekokatolicka katedra św. Jury, kościół św. Elżbiety, Opera Lwowska (zwiedzanie wnętrz). Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiadokolacja, czas wolny na spacer lub odpoczynek. Nocleg.

Dzień III

Śniadanie. Przejazd na Wysoki Zamek(panorama miasta) z Kopcem Unii Lubelskiej, Wzgórza Wóleckie – miejsce mordu profesorów lwowskich. Dalej zwiedzanie miasta: Ossolineum, pałac Potockich, Uniwersytet, kasyno szlacheckie. Czas wolny na chwile relaksu w jednej z lwowskich kawiarenek na starówce lub spacer, zakupy pamiątek. Obiadokolacja. Dla chętnych – wyjście na spektakl do Opery Lwowskiej („Aida”, „Carmen”, „Traviatta” lub „Nabucco” do potwierdzenia w późniejszym terminie). Nocleg.

Dzień IV

Śniadanie. Wyjazd do Polski. Po drodze przerwa na ciepły posiłek w restauracji Domu Pielgrzyma w Łagiewnikach (Kraków), krótki odpoczynek. Powrót w godzinach wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd komfortowym autokarem (barek, DVD, WC, klimatyzacja)
  • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu **/***
  • pok. 2-,3-os. z łazienkami
  • 3 śniadania
  • 3 obiadokolacje
  • ciepły posiłek w drodze powrotnej
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW, KL
CENA: info w biurze
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
WAŻNE! Przy przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej wymagany jest ważny paszport.