Wycieczka Krajowa

PARK ROZRYWKI DLA KAŻDEGO


I MAŁEGO I DUŻEGO... FANTASTYCZNA ZABAWA W NAJWIĘKSZYM PARKU ROZRYWKI W POLSCE - ENERGYLANDII
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka oraz wyjazd w kierunku Parku Rozrywki Energy Landia, przyjazd, całodzienny pobyt na terenie obiektu. Park rozrywki podzielony jest na kilka stref tematycznych, gdzie przygotowano same niespodzianki! Każdy znajdzie coś dla siebie: kolejki górskie, karuzele, zjeżdżalnie, amfiteatry, w których odbywają się zapierające dech w piersiach pokazy czy tarasy widokowe, z których można podziwiać panoramę parku. EnergyLandia to nie tylko dobra zabawa, ale także różnorodne, bardzo dobre jedzenie. Każdy znajdzie dla siebie coś Pysznego!! Począwszy od słodkich przekąsek w postaci gofrów i lodów, przez pizze, frytki do domowych obiadów. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy w godz. wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • transport komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • opiekę pilota na całej trasie,
  • ubezpieczenie Signal Iduna NNW,
  • podatek VAT Marża.
CENA: info w biurze
Zapraszamy do największego w kraju Parku Rozrywki w Zatorze. Energy Landia to magiczny świat, gdzie odkryjesz tajemnice starożytnego Egiptu, przeżyjesz przygodę rodem z Dzikiego Zachodu, zapomnisz się w bajkowym świecie czy przejedziesz bolidem Formuły I. A wszystko to możesz przeżyć w jeden dzień. Tutaj każdemu bez względu na wiek spełniają się marzenia.