Wycieczka Krajowa

ODKRYWAMY DOLNY ŚLĄSK…


CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE…
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd, przejazd do Barda na fascynującą wyprawę pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim (15 km), który prowadzi pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków będzie okazja zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! Czas spływu to 2,5 - 3 godziny. Po zakończeniu spływu poczęstunek dla każdego uczestnika spływu. Następnie rozpoczniemy wesołą zabawę przy ognisku i kiełbaskach. Dla chętnych zwiedzanie wraz z przewodnikiem, urokliwego miasteczka Bardo ze swoimi licznymi zabytkami. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • spływ pontonowy,
  • wyżywienie (ognisko z pieczeniem kiełbasek),
  • opieka przedstawiciela biura,
  • ubezpieczenie NNW,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze

W cenie konsumpcja;
Porcja kiełbasek (dwie kiełbaski ok 250gr plus pieczywo ketchup i musztarda), jeden napój 0,3l.

Dodatkowo na terenie obiektu dodatkowo można zakupić, napoje, lody, gorące posiłki – pstrąg , karkówka.

Spływy Pontonowe to jedna z największych atrakcji Sudetów. Proponujemy Państwu trasę typowo rekreacyjną, zapewniającą piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem. Wszyscy Uczestnicy otrzymują nowoczesne kapoki, a przed spływem, uczestniczą Państwo w szkoleniu z zakresu pływania pontonami i bezpieczeństwa na rzece. Opisana zostanie również trasa jaką macie do przepłynięcia.
Pontony, są na tyle bezpieczne, by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki, przy odpowiednio niskim stanie wody, jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu. Wersja wybranego spływu: Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15 km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób).