Wycieczka Zagraniczna

MORAWSKI KRAS - KOMPLEKS JASKIŃ


Kompleks jaskiń Morawskiego Krasu, podziemna rzeka w Punkevni jaskini.
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Przejazd na Morawy, przyjazd do miejscowości Skalni Mlyn, z której dojeżdżamy mini-ciuchcią do kompleksu jaskiń Morawskiego Krasu. Następnie odbędziem rejs łodzią po podziemnej rzece w Punkevni jaskini – najpiękniejszej jaskini na Morawach. Wjazd kolejką górską nad przepaść Macocha – 138 metrów wysokości. Czas wolny na relaks, pamiątkowe zdjęcia, spacer. Ciepły posiłek. Wyjazd do kraju, zakończenie imprezy.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • opiekę pilota na całej trasie,
  • ciepły posiłek,
  • ubezpieczenie KL,
  • NNW,
  • podatek VAT/marża
CENA: info w biurze
Morawski Kras należy do najwspanialszego regionu krasowego w środkowej Europie. Na całym terenie znajduje się więcej niż 1100 jaskiń, z których cztery udostępnione są dla zwiedzających. Są to: jaskinie Punkevní - z możliwością spływu łodziami podziemną rzeczką Punkvią połączoną ze zwiedzaniem dna przepaści Macocha, jaskinia Kateřinská, która słynie z unikatowych stalagmitów w kształcie słupa, jaskinia Balcarka z bogatą i kolorową naciekową dekoracją oraz Sloupsko-šošůvskie jaskinie, tworzone przez potężne korytarze i podziemne przepaści.