Wycieczka Krajowa

KAZIMIERZ DOLNY


KAZIMIERZ DOLNY – NAŁĘCZÓW – KOZŁÓWKA
wkrótce
Program wycieczki

I dzień

Przejazd do Kazimierza Dolnego – malowniczo położonego z zabytkowym, renesansowym układem urbanistycznym, rynek z podcieniowymi kamienicami o pięknej dekoracji fasad, Muzeum Nadwiślańskie znajdujące się w dekoracyjnej Kamienicy Celejowskiej z 1635r., ruiny zamku królewskiego, po środku rynku altanka zabytkowej studni, jednego z symboli Kazimierza Dolnego. Obiadokolacja i nocleg.

II dzień

Śniadanie. Przejazd do Nałęczowa, jedynego uzdrowiska na Lubelszczyźnie, zespół parkowo – zdrojowy m.in. pałac barokowy z XVIII w. przebudowany, w nim Muzeum B. Prusa, chata St. Żeromskiego , w niej muzeum. Wojciechów(wieś słynąca z tradycji kowalskich, Muzeum Sztuki Kowalskiej – zapoznanie się z ginącym zawodem kowala. Kozłówka (zespół pałacowo – parkowy, siedziba Zamoyskich z XVIII w. z wystrojem i wyposażeniem w nienaruszonym stanie; w budynku dawnej powozowni mieści się jedno z najbardziej oryginalnych muzeów w kraju – Galeria Sztuki Socrealizmu z plenerową ekspozycją rzeźb przywódców robotniczych). Przyjazd w godzinach wieczornych

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • transport
  • 1 nocleg ,pokoje 2 -os. z łazienkami
  • śniadanie
  • obiadokolacja
  • opieka pilota przewodnika
CENA: info w biurze
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.