Wycieczka Krajowa

KARKONOSZE - PIĘKNO PRZYRODY


Karkonosze, Parku Miniatur w Kowarach, Huty Szkła Julia w Piechowicach
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd w kierunku Parku Miniatur w Kowarach, podczas zwiedzania (ok.1h) którego poznamy fascynującą historię Dolnego Śląska z najważniejszymi i najpiękniejszymi zabytkami tego regionu. Dalej przejedziemy do atrakcyjnej górskiej miejscowości - Karpacz. Ciepły posiłek, dalej zwiedzimy m.in. Skwer Zdobywców z odlanymi w brązie odciskami butów i raków słynnych himalaistów - Wandy Rutkiewicz, Jerzego Kukuczki, Macieja Berbeki , Letni Tor Saneczkowy, najsłynniejszą świątynię Wang ( XIIw. ), Skocznię narciarską. Orlinek, Dziki wodospad, zaporę na rzece Łomnicy, miejsce zakłócenia grawitacji. Zakwaterowanie w hotelu w pięknej okolicy, odpoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień II

Śniadanie a następnie spacer po uzdrowisku. Czas wolny na relaks, zakup pamiątek, podziwianie pięknych widoków. Dla chętnych (we własnym zakresie) wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę 1375 m n.p.m.(długość wyciągu to 2229 metrów i pokonuje ona różnicę wzniesień 530 metrów). Obiadokolacja , czas wolny. Nocleg.

Dzień III

Po śniadaniu czas wolny na spacer i odpoczynek, wyjście do centrum uzdrowiska. Ciepły posiłek i wyjazd w kierunku znanej Huty Szkła Julia w Piechowicach gdzie zapoznamy się z procesem produkcji słynnych kryształów eksportowanych na rynki całego świata ( możliwość zakupów w sklepie firmowym ). Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • transport komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • 2 noclegi w pok. 2-os. w hotelu/ośrodku wypoczynkowym,
  • 2 śniadania w formie bufetu,
  • 2 ciepłe posiłki,
  • 2 obiadokolacje w tym jedna wesoła z oprawą muzyczną D.J,
  • ubezpieczenie Signal Iduna NNW,
  • opiekę pilota - przewodnika na całej trasie,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze
*kolejność zwiedzania może ulec zmianie.