Wycieczka Zagraniczna

AMSTERDAM – WENECJA PÓŁNOCY


Plac Dam z Pałacem Królewskim, Ouede Kerk, Wieża Mennicy, kwiatowy targ.
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd z Wrocławia (parking przy Wzgórzu Andersa) w kierunku Holandii, po drodze krótkie postoje sanitarne. Nocny przejazd.

Dzień II

Postój na poranną kawę, herbatę, śniadanie (we własnym zakresie), dalej przyjazd na holenderską prowincje na wizytę u producenta sera oraz słynnych chodaków, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się z procesem produkcji, skosztować pysznych serów holenderskich oraz zakupić produkty regionalne. Po wizycie przejazd (ok.20 km) do stolicy Holandii, pierwsze spotkanie z miastem z okien autokar, dalej spacer- zwiedzanie z pilotem –m.in. wizyta na republikańskim Placu Dam z Pałacem Królewskim, Ouede Kerk- najstarszy kościół z 1306r, Wieża Mennicy, kwiatowy targ (możliwość zakupu unikalnych cebulek / sadzonek holenderskich tulipanów, pamiątek), Magere Brug – jeden z najpiękniejszych mostów w mieście oraz malownicza dzielnica Jordaan – dzielnica małych pięknych kamienic wzdłuż nabrzeży. Dalej przejście do szlifierni diamentów, zwiedzanie oraz możliwość zakupów biżuterii po preferencyjnych cenach. Czas wolny na zakup pamiątek, posiłek (we własnym zakresie), dalej zwiedzimy Rijksmuseum - Muzeum Państwowe, jedno z największych i najciekawszych w Holandii, posiada niezrównaną kolekcję arcydzieł malarstwa, z najbardziej znanym obrazem Rembrandta "Strażą Nocną" lub Muzeum Van Gogha poświęcone sztuce malarza oraz czasach, w których żył. Aktualnie znajduje się tam ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów; jest to największa taka kolekcja na świecie. Jednogodzinny rejs statkiem po kanałach Amsterdamu. Wyjazd do kraju. Nocny przejazd.

Dzień III

Powrót w godzinach rannych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy mogą być modyfikowane do 2-ch, 3-ch lub 4-ch dni.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, dvd, wc),
  • opiekę pilota,
  • zwiedzanie farmy serów (degustacja) oraz fabryki chodaków,
  • szlifierni diamentów,
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • 2 noclegi, w pok.2, 3 os.w **/*** hotelu,
CENA: info w biurze
*Kolejność zwiedzania może ulec zmianie